детский сад
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
детский сад

ДОУ
 
ФорумПоискПоследние изображенияРегистрацияВход

 

 Купити айфон

Перейти вниз 
Участников: 4
АвторСообщение
Luter90





Купити айфон Empty
СообщениеТема: Купити айфон   Купити айфон Icon_minitimeВс Май 14, 2023 7:17 am

Усі женуться за Айфонами, я ось хочу собі 14. На одному з форумів мені підказали, що ця модель найуспішніша. А ви якими користуєтеся і що думаєте з цього приводу? Заздалегідь дякую всім, хто відгукнеться.
Вернуться к началу Перейти вниз
dimonk





Купити айфон Empty
СообщениеТема: Re: Купити айфон   Купити айфон Icon_minitimeВс Май 14, 2023 7:18 am

Я раджу вам магазин ILounge, який є одним з найбільших інтернет-магазинів, що спеціалізується на продажу техніки Apple. Цей магазин пропонує своїм клієнтам широкий вибір продукції від iPhone до MacBook та аксесуарів для них. iPhone 14 Pro https://ilounge.ua/ua/catalog/iphone-14-pro це один з найочікуваніших смартфонів 2023 року від компанії Apple. Цей пристрій має низку переваг, які роблять його привабливим для багатьох користувачів.Зверніть увагу саме на цю модель.
Вернуться к началу Перейти вниз
Filla

Filla



Купити айфон Empty
СообщениеТема: Re: Купити айфон   Купити айфон Icon_minitimeСр Май 17, 2023 11:58 am

Бо телефони ці дійсно дуже зручні. Я сама дуже задоволена. Шукала, де купити iPhone в Одесі https://fopi.ua/apple-store/iphone - ось тут гарний вибір та ціни. Можна з доставкою замовити у будь-яке місто. Також є інших брендів техніка та електроніка. Дивіться весь каталог.
Вернуться к началу Перейти вниз
Fuckira





Купити айфон Empty
СообщениеТема: Re: Купити айфон   Купити айфон Icon_minitimeЧт Июл 06, 2023 10:46 am

Не знаю, конечно, что там по ссылке, но в принципе интересно, возможно, мне это может пригодиться, что б долго не искать в Гугле
Вернуться к началу Перейти вниз
 
Купити айфон
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1
 Похожие темы
-
» Купити поліцейську форму
» Хочу купити кухонний комбайн.
» Мотошолом купити
» Торшери купити
» Хочу купити м'ясорубку.

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
детский сад  :: о правильном питании-
Перейти: