детский сад
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
детский сад

ДОУ
 
ФорумПоискПоследние изображенияРегистрацияВход

 

 Потрібен безперебійник для роутера.

Перейти вниз 
Участников: 3
АвторСообщение
momser





Потрібен безперебійник для роутера.  Empty
СообщениеТема: Потрібен безперебійник для роутера.    Потрібен безперебійник для роутера.  Icon_minitimeЧт Янв 26, 2023 6:55 pm

Усім привіт. Я живу в Україні, і ви розумієте, що через постійні відключення світла тим, хто працює вдома, без інтернету дуже складно. Тож я вирішила купити безперебійник для роутера.
Вернуться к началу Перейти вниз
lilastick





Потрібен безперебійник для роутера.  Empty
СообщениеТема: Re: Потрібен безперебійник для роутера.    Потрібен безперебійник для роутера.  Icon_minitimeЧт Янв 26, 2023 10:21 pm

Я теж живу в Україні і чудово вас розумію. Іноді світла немає більше 4-х годин і може дійсно без інтернету страждати моя робота і відповідно мій заробіток. Раджу вам придбати БПЖ для роутера тут https://www.moyo.ua/ua/comp-and-periphery/kompiyternaj_perefir/ibp/dlya_routera/ . Цей пристрій допоможе вам працювати навіть без живлення даючи стабільний інтернет. Так що купуйте і ставайте максимально незалежними без світла.
Вернуться к началу Перейти вниз
milbest





Потрібен безперебійник для роутера.  Empty
СообщениеТема: Re: Потрібен безперебійник для роутера.    Потрібен безперебійник для роутера.  Icon_minitimeЧт Янв 26, 2023 11:46 pm

Спасибі велике за рекомендацію і розуміння. Завдяки таким пристроям дійсно можна повноцінно продовжувати працювати навіть без світла. А це в наш час реально здорово.
Вернуться к началу Перейти вниз
 
Потрібен безперебійник для роутера.
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
детский сад  :: о правильном питании-
Перейти: