детский сад
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
детский сад

ДОУ
 
ФорумПоискПоследние изображенияРегистрацияВход

 

 Хочу купити кухонний комбайн.

Перейти вниз 
Участников: 3
АвторСообщение
momser





Хочу купити кухонний комбайн. Empty
СообщениеТема: Хочу купити кухонний комбайн.   Хочу купити кухонний комбайн. Icon_minitimeЧт Янв 26, 2023 6:51 pm

Усім привіт. Я люблю готувати і в мене вже є кухонний комбайн тільки старого зразка і чесно кажучи потужності вже не вистачає. Хочеться оновити. Чекаю на ваші відповіді.
Вернуться к началу Перейти вниз
lilastick





Хочу купити кухонний комбайн. Empty
СообщениеТема: Re: Хочу купити кухонний комбайн.   Хочу купити кухонний комбайн. Icon_minitimeЧт Янв 26, 2023 10:20 pm

Для будь-якої господині, яка любить готувати для себе і своєї сім'ї, така техніка, як кухонний комбайн, на кухні просто необхідність. Я нещодавно купувала собі прямо з сайту https://www.moyo.ua/ua/bt/tekhnika-dlya-kuhni/kuhonnye-kombayni/ . Вибір дуже великий і можна врахувати всі ваші вимоги та побажання. І до того ж вибрати відповідний за ціною і якістю. Вдалих покупок.
Вернуться к началу Перейти вниз
milbest





Хочу купити кухонний комбайн. Empty
СообщениеТема: Re: Хочу купити кухонний комбайн.   Хочу купити кухонний комбайн. Icon_minitimeЧт Янв 26, 2023 11:45 pm

А я ось раніше взагалі практично не готувала. І коли мені чоловік подарував кухонний комбайн, то готування стало моїм хобі. Адже з такою технікою багато довгих процесів значно спрощується.
Вернуться к началу Перейти вниз
 
Хочу купити кухонний комбайн.
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1
 Похожие темы
-
» Хочу купити м'ясорубку.
» Купити поліцейську форму
» Хочу купить аккумулятор
» Торшери купити
» Купити айфон

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
детский сад  :: о правильном питании-
Перейти: