детский сад
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
детский сад

ДОУ
 
ФорумПоискПоследние изображенияРегистрацияВход

 

 Як спростити для себе прибирання?

Перейти вниз 
Участников: 4
АвторСообщение
momser





Як спростити для себе прибирання?  Empty
СообщениеТема: Як спростити для себе прибирання?    Як спростити для себе прибирання?  Icon_minitimeЧт Янв 26, 2023 6:42 pm

Усім привіт. Я люблю коли вдома завжди чисто і як ви думаєте як же найкраще спростити прибирання для себе? Якщо знаєте, то чекаю на ваші відповіді в коментарях.
Вернуться к началу Перейти вниз
lilastick





Як спростити для себе прибирання?  Empty
СообщениеТема: Re: Як спростити для себе прибирання?    Як спростити для себе прибирання?  Icon_minitimeЧт Янв 26, 2023 8:00 pm

Я так само як і ви люблю коли вдома чисто. І поки я не купила пилосос ручний на цьому сайті https://www.moyo.ua/ua/bt/mbt/pylesosy/ruchnoyi/ , то не розуміла скільки ж часу і роздратування йшло на звичайний пилосос. Адже коли у вас пилосос на акумуляторі і без будь-яких дротів то користуватися стає дуже просто і прибирання проходить в задоволення. А потужності вистачає з головою, як і часу автономної роботи пристрою.
Вернуться к началу Перейти вниз
milbest





Як спростити для себе прибирання?  Empty
СообщениеТема: Re: Як спростити для себе прибирання?    Як спростити для себе прибирання?  Icon_minitimeЧт Янв 26, 2023 11:44 pm

Спасибі вам велике за рекомендацію. Повністю згодна, адже прибирати з ручним пилососом у рази простіше, ніж зі звичайним. Ви можете його взяти навіть у машину і прибрати там.
Вернуться к началу Перейти вниз
айзберг





Як спростити для себе прибирання?  Empty
СообщениеТема: Re: Як спростити для себе прибирання?    Як спростити для себе прибирання?  Icon_minitimeСр Фев 01, 2023 3:02 am

Я вот не могу даже и представить как можно быстро и выгодно все убирать и наводить порядки
Вернуться к началу Перейти вниз
 
Як спростити для себе прибирання?
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
детский сад  :: о правильном питании-
Перейти: