детский сад
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
детский сад

ДОУ
 
ФорумПоискПоследние изображенияРегистрацияВход

 

 Купівля навушників.

Перейти вниз 
Участников: 2
АвторСообщение
momser





Купівля навушників. Empty
СообщениеТема: Купівля навушників.   Купівля навушників. Icon_minitimeПн Янв 02, 2023 2:38 pm

Усім привіт. Думаю над тим, щоб купити нові навушники для себе. Яку б модель ви мені могли порадити? Ціную якісний звук і приємний дизайн. Чекаю на ваші коментарі.
Вернуться к началу Перейти вниз
lilastick





Купівля навушників. Empty
СообщениеТема: Re: Купівля навушників.   Купівля навушників. Icon_minitimeЧт Янв 05, 2023 5:48 pm

Вибрати навушники дійсно зараз дуже складно через великий вибір і різну цінову категорію. Але я раджу звернути вашу увагу на модель від фірми Philips TAE1105 White. За такі гроші просто відмінний звук і зручність навушників. Я купувала саме на цьому сайті https://www.moyo.ua/naushniki_philips_tae1105_white_tae1105wt_00_/480257.html . Дуже комфортна форма шнурків і відмінно глушать навколишнє середовище. Тож якщо шукайте економний і якісний варіант, то безумовно раджу до покупки.
Вернуться к началу Перейти вниз
momser





Купівля навушників. Empty
СообщениеТема: Re: Купівля навушників.   Купівля навушників. Icon_minitimeЧт Янв 05, 2023 11:16 pm

Отличные наушники как по звучанию так и по качеству используемых материалов. Спасибо вам большое за предоставленную информацию.
Вернуться к началу Перейти вниз
 
Купівля навушників.
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
детский сад  :: о правильном питании-
Перейти: