детский сад
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
детский сад

ДОУ
 
ФорумПоискПоследние изображенияРегистрацияВход

 

 Современные натяжные потолки

Перейти вниз 
Участников: 2
АвторСообщение
LLola

LLola



Современные натяжные потолки Empty
СообщениеТема: Re: Современные натяжные потолки   Современные натяжные потолки Icon_minitimeЧт Фев 02, 2023 5:32 pm

Мені дуже подобаються натяжні стелі, також хочу вдома зробити. тільки боюся до неперевірених майстрів звертатися.
Вернуться к началу Перейти вниз
Рита

Рита



Современные натяжные потолки Empty
СообщениеТема: Re: Современные натяжные потолки   Современные натяжные потолки Icon_minitimeЧт Фев 02, 2023 8:36 pm

LLola пишет:
Мені дуже подобаються натяжні стелі, також хочу вдома зробити. тільки боюся до неперевірених майстрів звертатися.


Зайдіть на сайт компанії "Чесні стелі", ці хлопці роблять найкращі натяжні стелі в Києві https://natyazhnyepotolki.kiev.ua/nashi-roboti/ Їхні роботи там подивіться, і з цінами заразом зможете ознайомитися. Від себе тільки скажу – там реально професіонали у штаті. Роблять монтаж високоякісно, з використанням матеріалів від найкращих виробників. Я не шкодую, що довірилася цим фахівцям, все виконали сумлінно, сервіс у них на європейському рівні.
Вернуться к началу Перейти вниз
 
Современные натяжные потолки
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
детский сад  :: о правильном питании-
Перейти: